Zimní království starokladrubských koní 2017 – Národní hřebčín Kladruby nad Labem

Konec roku byl opět okamžikem, kdy se na 2 dny otevřela brána prohlídek v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem. 27. prosinec 2017 se má kamera zajela podívat do areálu hřebčína přímo v Kladrubech nad Labem, kde se chovají starokladrubští bělouši.

Malý postřeh ze samotného natáčení: při tomto natáčení jsem neměl bohužel asistentku a tak byl rozhovor s Lenkou Kosovou natočen přímo pouze s využitím mikrofonu na kameře, nikoli za pomocí bezdrátového mikrofonu, který by byl vhodnější. Na připevnění klopového mikrofonu nebyl ale také čas, protože krátký rozhovor byl natočen doslova “za běhu” na další prohlídku. Velké poděkování patří Lence za to, že při tom spěchu za další skupinou návštěvníků ušetřila těch několik sekund času na poskytnutí krátkého rozhovoru do videa a pomohla tak vytvořit zajímavější reportáž!

Mé poděkování patří i Národnímu hřebčínu Kladruby nad Labem a to za souhlas s natáčením v areálu hřebčína.

Pokud Vás zajímají další informace a události kolem starokladrubských koní, tak můžete navštívit buď oficiální web Národního hřebčína Kladruby nad Labem www.nhkladruby.cz nebo i můj partnerský web www.KladrubskyKun.cz , kde mimo postupně přidávaných článků a to i na FB stránce www.Facebook.com/KladrubskyKunCZ naleznete i nabídku výhodných produktů týkajících se starokladrubského koně a hřebčína. Tato nabídka se postupně rozšiřuje a naleznete tam nejen skvělý dárek – DVD ze Dne starokladrubského koně, ale postupně i knižní publikace, suvenýry a mnohé další…

Krátký postřeh z návštěvy v Kladrubech nad Labem můžete vidět právě teď:

Video je doplněno podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby formou titulků!

 

Děkuji, že sdílíte tento článek mezi své přátele!