Velikonoční jarmark v ZŠ Řečany nad Labem

Již delší dobu jsem nebyl navštívit žádné události v okolí. Přišla ale doba Velikonoc a v základní škole Řečany nad Labem se konal pro veřejnost Velikonoční jarmark. Měl jsem cestu kolem, a tak jsem se tam s mobilem v kapse zastavil. Pan ředitel souhlasil nejen s natáčením, ale i zveřejněním videa z této události, a tak jsem z návštěvy vytvořil krátké video. Jelikož jsem měl tušení, že se na události zastavím, vzal jsem si i externí mikrofon a využil ho opravdu na maximum.
 

11.4.2017 se v základní škole Řečany nad Labem konal Velikonoční jarmark.

Úvodního slova se ujal ředitel základní školy Mgr. Tomáš Zemánek. O první vystoupení se postaral pěvecký sbor “Myšáci” z této školy. Poté následovalo taneční vystoupení.

Mezitím se pro návštěvníky otevřel v prvním patře školy tolik očekávaný jarmark. Letošní rok byl opět v trochu odlišném podání a v bohaté nabídce tak byly výrobky dětí i dospělých. Výtěžek z této události poslouží na akce školy.

Více o základní škole na oficiálním webu: www.zsrecany.cz

Podívejte se na krátké video z tohoto odpoledne…

 

_____

Přihlaste se k odběru dalších videí na mém YouTube kanálu (klikni) nebo k odběru novinek tohoto webu formulářem na této stránce… Neujde Vám nic dalšího nejen z mé tvorby!