Rytíři krále Jana na Lichnici (2013)

Tento příspěvek má už za sebou nějaký ten pátek. Je to jedno z archivních videí, které jsem natáčel na zřícenině hradu Lichnice. Sezónní program obsahoval i několik vystoupení této historické skupiny. Jelikož i kolem Lichnice několikrát ročně projíždím a kamarád se tam chtěl také podívat tak jsem vzal kameru, mikrofon a vyrazil.

Ve chvilce volna jsem požádal jednoho z členů skupiny o krátký rozhovor, který ve videu níže můžete sledovat. Kamarád se chopil práce asistenta a vypomohl s externim mikrofonem.

Lichnice se od té doby trochu změnila, mimo jiné tam již v této době naleznete dokonce i rozhlednu a v sezonách neschází ani rozličné programy pro návštěvníky.

Podívejte se teď na malý postřeh z roku 2013… 

Připomenu, že video je doplněno i podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby formou titulkování. To zapnete kliknutím na příslušné tlačítko v pravém dolním rohu videa…

Mimochodem… víte, že v tuto chvíli nabízím jedinečnou možnost výroby dokumentu i pro takovéto skupiny zabývající se historií a to dokonce i s možností výroby na mé náklady? Obsah videa bude trochu odlišný od videa níže. Bude zaměřen hlavně na skupinu jako takovou a většina videí bude ještě mnohem obsáhlejších. Podívejte se na stránku, kde se o tom dozvíte více! Tato akce je omezena jen pro několik zájemců a věřte, že už moc místa není! Více o akci pro historické spolky i jednotlivce naleznete na stránce: https://www.jaroslavsmekal.cz/akce-historie 

Děkuji, že sdílíte i tento příspěvek mezi své přátele!