Řemen – Retro Tour 2017 – letní koncert Přelouč

Řemen - Retro Tour 2017 - JaroslavSmekal.cz

Středeční letní koncerty na náměstí TGM v Přelouči. Vystoupení skupiny Řemen v rámci “Retro Tour” 25 let od založení skupiny.

Krátký sestřih z události a několik slov nejen o současnosti skupiny Řemen, ale i o chystaných vystoupeních, můžete přehrát právě teď v tomto příspěvku!

 

 

Záběry z vystoupení pořízeny klasickou kamerou a k rozhovoru byl použit i bezdrátový mikrofon R0DE.

Ač se muselo improvizovat a byla to taková “One man show” bez asistentky a ovládat kameru i externí mikrofon současně bylo po chvíli trochu nad lidské síly, tak se vše podařilo.

Prozradím, že úvodní část videa s redaktorkou Kristýnou Vidnerovou, se kterou se budete vídat v mých videích častěji byla natočena mobilním telefonem. Tento úvod jsem nakonec použil, i když byl pořízen pro jiné účely minicastingu. Při natáčení úvodu byl použit i 3-axis stabilizátor obrazu pro mobilní telefony DJI a stejný bezdrátový mikrofon jako při koncertu.

Celý projekt při zpracování v počítači byl doplněn ještě o archivní záběry ze křtu CD a DVD s názvem “Znamení”, které vyšlo na svět v roce 2009. Sběratelskou DVD edici, na které je 8 videoklipů, jsem se skupinou natáčel a zpracovával ve stejném roce a ač to bylo díky nedostatku času velice náročné, tak k samotným skladbám bylo včas natočeno množství záběrů na různých místech a DVD se stihlo podívat na svět těsně před dlouho plánovaným křtem.

 

Malá fotogalerie z natáčení videoklipů na sběratelskou DVD edici k CD “Znamení”…

 

Dnešní video není sice co do náročnosti zpracování nijak razantně náročné, ale zkombinovat záběry z různých zařízení a vybrat z archivu patřičné záběry zabralo také trochu času a bylo tak zveřejněno asi 36 hodin po natáčení události.

 

Malý pohled na screen obrazovky se zpracovaným projektem dnešního videa – koncertu skupiny Řemen v rámci Retro Tour 25 let od založení skupiny na náměstí TGM v Přelouči:

Řemen - video projekt Retro Tour 2017 - www.JaroslavSmekal.cz

 

Děkuji za sdílení i Like!