posta@jaroslavsmekal.cz
+420 603 744 461 (odpoledne)

JaroslavSmekal.cz

20 let v oblasti videa. Natáčení, střih, animace, titulkování, online vysílání, online video k webináři i videokonferenci...

Přečíst více...

Foto & Video atelier

Vlastní prostory pro řešení zakázek nejen v oblasti fotografie, videa a webinářů...

Zjistit více...

Titulkování pro neslyšící a nedoslýchavé osoby

Dlouhé roky titulkování videí pro osoby neslyšící a nedoslýchavé s vlastním týmem...

Zjistit více...

30 let v oblasti fotografie

Přes 30. let působnost v oblasti fotografie a následného tisku. Fotografie interier, exterier, atelier, portrét, reportáže, produktové foto...

Zjistit více...

Mobilní videa

Testování & vzdělávání v oblasti používání mobilních telefonů a příslušenství. Videa ze skutečných událostí natočených i zpracovaných výhradně na mobilním telefonu bez použití počítače,...

Zjistit více...

METEOrologická stanice

Provoz meteorologické stanice s online zveřejněním údajů přímo na webu...

Zjistit více...

Podpora pro neslyšící a nedoslýchavé osoby

Několik posledních let se mi díky spolupráci s jednou firmou naskytla možnost pomoci vyřešit podporu s produktem pro velice aktivního člověka. Mělo to háček. Dotyčný, jak se ukázalo, byl neslyšící. 

Video-podpora pro neslyšící a nedoslýchavé osoby, www.TitulkyProNeslysici.cz

Tím, že jsem nějakou dobu komunikoval s neslyšícím a “vyslechl” jeho názory a “stížnosti”, jsem si uvědomil, že takových úžasných a hlavně pracovitých lidí, kteří neslyší, nebo jsou nedoslýchaví, je mnohem více. Kromě jiného jsem vycítil, že je to způsob, jak trochu usnadnit těmto přátelům některé věci i v jejich podnikání a podpoře.

A co že jsem udělal? Začal jsem se zajímat o podporu pro neslyšící v oblasti videa a audia. Ve výsledku tak postupně v 90ti procentech případů doplňuji videa o titulky pro neslyšící a chystám plně spustit i podporu formou tlumočníka v obraze videa.

Pravděpodobně jsem jediný, kdo postupně automaticky doplňuje svá videa o takovouto podporu a přátelé z řad neslyšících jsou opravdu vděčni. Nejedná se jenom o běžná videa z mé produkce, ale díky mému vysílání v oblasti internetové komunikace a školení na toto téma titulkuji automaticky i případné videonávody a školení, včetně samotných prezentací.

Tato činnost je samozřejmě v nabídce i mých firemních klientů, kteří se ptají na detaily a vážně zvažují výrobu speciálních videí s touto podporou.

Jelikož mé podnikání a záliba v jednom dává přednost jednotlivcům a ne agenturám, které převážnou většinu uhrazených financí ponechají na svých účtech, jsem raději, když se mi sám nabídne někdo, kdo by tuto podporu chtěl dělat a zajímá se o tuto problematiku. Takováto spolupráce je tak přínosná pro všechny strany a vznikají nová přátelství i při podnikání.

V roce 2016 jsem se rozhodl spustit samostatný web, kde služby v oblasti titulkování poskytuji se svým týmem. Více na webu www.TitulkyProNeslysici.cz

 

Back to Main Page