Nový DVD disk plný koní je v prodeji!

Jeden z dárků pro milovníky koní je v prodeji již i veřejně! Den starokladrusbkého koně konaný v květnu 2017 na nádvoří Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem je již nabízen i veřejně a to na profesionálně lisovaných DVD médiích s plnobarevným přebalem i potiskem samotného DVD média.

Neuvěřitelných 15 bodů programu plných koní je tak k dispozici na jednom DVD a to dokonce ve vánoční akci! Těchto 15 bodů programu zakoupíte za pouhých 200,- Kč plus dobírka. Na samostatném webu pro tento prodej máte možnost zakoupit i DVD v akci 3+1 ZDARMA!

DVD média se prodávají přímo v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem a Slatiňany. Je možné je objednat na e-mailu průvodců Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem. Druhou variantou je možnost zakoupit DVD na samostatném webu www.KladrubskyKun.cz (klikni) , kde máte možnost vidět i náhled z DVD apod. Na daném webu budou postupně i doplňovány další produkty s tématem jedinné živoucí Národní kulturní památky – starokladrubských koní…

DVD médium lze objednat na mém e-mailu, nebo navštivte web www.KladrubskyKun.cz a můžete objednat DVD média i v zajímavé  nabídce 3+1 zdarma!

Více informací naleznete na www.KladrubskyKun.cz

Děkuji za Váš zájem!