Nová videa a články na webu…

Vážení návštěvnící, přátelé a kolegové…

Zajisté si všímáte, že na FB profilu neustále sdílím různé fotografie i živé video-přenosy z rozličných událostí a dokonce i několikrát denně pokud se akce nahrnou na jeden termín. Zároveň však ale na mém webu nevidíte v nových příspěvcích žádná nová videa ani články vyprávějící o daných událostech a průběhu natáčení. Důvod je jednoduchý. Tak “trošku” nestíhám…

Ten z Vás, kdo se o video zajímáte vítě, že zpracování videa je někdy poněkud časově náročnější. Nemyslím jen těch obvyklých 5-10 hodin strávených u počítače u minutové reportáže s exportem do několika formátů pro použití na různých sítích. Jsou i náročnější projekty, kde se bohužel člověk zasekne i na 20+ hodin čistého času.

V posledních týdnech před svátky se nahrnulo opět velké množství událostí, které je nutné zaznamenat a zpracovat. Není vyjímkou být od pátku do neděle na 7mi natáčených událostech konajících se 80km od sebe. To není jen příklad, ale realita například od 1.12 do 3.12.2017 a další víkendy téměř podobně. Jelikož tyto zakázky musí být předány do svátků tak bohužel nezbývá čas na psaní článků a navíc videa do článků ve většině případů nejsou zatím ani připravena k oficiálnímu zveřejnění.

Aktuální zajímavosti z akcí a postupně zveřejňovaná videa můžete prozatím sledovat přímo na mé facebookové stránce: www.Facebook.com/JaroslavSmekalCZ   (nebo zkráceně naleznete profil na FB pod zkratkou: @JaroslavSmekalCZ ). Většina nových videí je i postupně doplňována na www.YouTube.com/JaroslavSmekal .

Články a postřehy z natáčení a výroby videí tak začnu přidávat do BLOGových příspěvků webu www.JaroslavSmekal.cz pravděpodobně před Silvestrem. Prozatím prosím sledujte FB a klidně si dejte sledovat FB stránku, případně klikněte na ODBĚR na Youtube. Na mém webu JaroslavSmekal.cz je možné vyplnit Váš e-mail vpravo dole do políčka pro odběr novinek a zajímavostí. Tím nepřijdete o nové příspěvky. Odběr zajímavostí a článků můžete kdykoli samozřejmě zrušit kliknutím na patřičný odkaz v každé zaslané zprávě!

Děkuji všem, kteří sledují nejen FB profil, ale jsou i odběratelem YouTube kanálu, nebo zajímavostí mého webu.

V případě dotazů mne můžete kdykoli kontaktovat. Veškeré potřebné údaje naleznete v horním Menu KONTAKT.

 

Jaroslav Smékal

Poznámka: …mohu Vám prozradit, že na Vás v příspěvcích čeká více než 15 videí nejen z Kladrub nad Labem, Labských Chrčic, Řečan nad Labem, Semína, zámku Kačina, zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou, Sázavy, Poděbrad, Národního hřebčína Kladruby nad Labem a možná i Slatiňany ale pravděpodobně i dalších míst, která jsou v současné době nezávazně zablokována pro natáčení! Opravdu se máte na co těšit :)