Minicasting s Martinou

Tak je za mnou další minicasting na asistentku kameramana. Pohodová část odpoledne v příjemném prostředí nedalekého parku s podzimní atmosférou. To byla opravdu změna po sezení u počítače. Mini casting je i trochu zábavou. Pokud člověk nemá žádnou zkušenost, pak není nouze ani na komické situace, které atmosféru skvěle doladí.

30 minut zkoušení rozličných situací vycházející z téměř 20ti leté praxe v oblasti videa a následně i trocha rozptýlení při focení v nádherné podzimní atmosféře parku. To byl 12. říjen 2017.

Malý náhled na průběh castingu je vidět ve fotogalerii. 2 snímky s mikrofonem jsou snímky získané z videa ze samotného testu rozličných situací.

 

Náhled fotogalerie z mini castingu:

 

 

A co bylo použito za techniku? Tentokráte proběhl casting s využitím mobilního telefonu a příslušenství. LG G4 byl vložen do stabilizátoru DJI Osmo Mobile, který již nějakou dobu testuji v praxi při rozličných situacích a nedám na něj dopustit. Jelikož je nutné používat i externí reportážní mikrofon, byl nastabilizátor připevněn i externí úchyt s držákem na příslušenství. Dnes v tomto úchytu byl příjmač reportážního bezdrátového mikrofonu od R0DE. Ten byl i přes patřičnou redukci napojen přímo do mobilního telefonu a po krátkém nastavení úrovně hlasitosti test začal.

V současné době jsou v řešení časově náročné zakázky a tak několik případných dalších fotografií a krátký náhled  videa doplním později. Stačí sledovat tento web nebo FB stránku a dozvíte se i o dalších projektech, testech a všeho možného včas.