Koncert Nine Orchestra, Trnov 2018

23.6.2018 byl pro mne trochu náročný den. Nejen, že jsem absolvoval několikahodinové natáčení v průběhu dne v nedaleké obci, ale po podvečerním ukončení události jsem se rozhodl zajet na jedno poněkud vzdálenější místo, kde vystupovala má kamarádka Andy. Byl to koncert Nine Orchestra na události “Sraz rodáků a přátel obce”, Trnov.

Po strastiplné cestě plné objížděk, uzavírek a bloudění i s navigací se mi podařilo na místo dorazit a nejen Andy, ale i ostatní členy dost překvapit. Nikdo totiž neměl ani tušení, že se na ně přijedu podívat …ostatně to jsem až do večera nevěděl ani já :)

Nine Orchestra pro změnu překvapila i mne. Honza, kterého je možné vidět se saxofonem hraje čas od času i v jiné skupině kde jsem natáčel záběry pro připravované video-upoutávky a tak se trochu také známe. Při mém příchodu mne z pódia uvítal dokonce mým celým jménem. Na okamžik jsem se tak stal neplánovaně celebritou před diváky a byl středem pozornosti nejen díky kameře v ruce, ale i nečekanému uvítání. Bylo to hodně příjemné překvapení a Honzovi za něj děkuji. Toto se mi stalo v tu chvíli po 20ti letech mé práce v oblasti videa skutečně poprvé.

Andy znám již nějakou dobu jako jednoho z členů divadélka Kůzle z dětských představení jak na zámku Kačina, tak i zámku Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem. Na nejedné reportáži z těchto míst můžete Andy vidět obvykle v historickém kostýmu. Nikdy jsem ji ale neměl až do této doby možnost slyšet zpívat na koncertu s Nine Orchestra a to živě. Věřte, že jsem si tento koncert, který byl takovým relaxem po dosti náročném pracovním dnu opravdu užil a dodal mi elán i na natočení této krátké reportáže.

Podívejte se nyní se mnou na krátký postřeh vystoupení 9Orchestra na ukončení “Srazu rodáků a přátel, Trnov”…

A jak vypadala časová osa při zpracování tohoto videa? To můžete vidět níže (kliknutím na obrázek se zvětší):

Děkuji, že sdílíte i tento příspěvek mezi své přátele!