DJI Osmo mobile – stabilizátor pro mobilní telefony

Dnešní příspěvek je na téma mobilního příslušenství. V praxi se zde uvidíte výsledek při testu stabilizátoru pro mobilní telefony DJI Osmo mobile (více info o stabilizátoru a možnost nákupuu – klikni ZDE).

Tento test proběhl s mobilním telefonem LG G4 se zapnutou aplikací DJI Go! , která je je aplikací přímo od výrobce. Po upevnění telefonu do držáku stabilizátoru (trochu problém s LG G4 díky zahnuté zadní části telefonu) a zapnutí aplikace začal jeden z náročnějších testů.

Níže jsou 2 videa. První je výsledek testu při jízdě na kole po běžné cestě v parku. Druhé video je testem při jízdě na kole převážně po louce. Ale pozor! jízda po louce nebyla žádný med! Držet řidítka kola jednou rukou bylo nad lidské síly. Silně nerovný terén mi dával zabrat, ale stabilizátor si s tím velmi dobře poradil. Na výsledek se můžete podívat hned teď!

Malá poznámka… videa jsou z 95% natáčena při průjezdu na kole. Zbylé záběry při běžné chůzi – to se dá poznat často mírně houpavým videem… (Druhé video je natočeno při chůzi hned v prvním záběru! )

Video 1: (YouTube link – klikni)

 

V současné době bohužel nemám dostatek volného času pro detailní test celého zařízení. Postupně tak při své běžné podnikatelské činnosti zařízení krátkodobě používám při práci a brzy přidám jistě další postřehy s tímto velmi zajímavým zařízením…

 

Video 2: (YouTube link – klikni)

 

Děkuji, že sdílíte tento příspěvek s přáteli!