Divadélko Kůzle a rozsvícení vánočního stromu, Sázava 2017

3. prosince jsem navštívil vystoupení pro děti Divadélka Kůzle, které Vám nemusím jistě v mých videích představovat. Mikulášská nadílka tak pro děti přichystala pohádku o čertíkovi Pletoštejlovi a následně samozřejmě i dárečky.

Po odchodu z Kulturního domu, který je na náměstí Voskovce a Wericha ve městě Sázava jsem byl poněkud překvapený, protože na náměstí probíhalo rozsvícení vánočního stromu. Ten kdo mne zná, tak jistě ví co následovalo. Jelikož jsem nemusel spěchat domu protože dopolední a odpolední natáčení na zámku Kačina pro mne už dále nepokračovalo a nemusel jsem tedy spěchat zpět do zámeckých prostor ze kterých jsem po obědě rychle odjížděl právě sem na náměstí v Sázavě tak bylo otázkou několika sekund dospět k rozhodnutí. Samozřejmě vyhrála další práce a jakmile jsem odnesl do auta drobné příslušenství z divadelního natáčení tak se vrátil a natočil i několik záběrů z večerního programu.

Toto video si vložila na sví stránky i základní škola Sázava, neboť dětský pěvecký sbor ve videu je právě z této školy…

Výsledek je k dispozici v tomto krátkém sestřihu. Video natočené pro Divadélko Kůzle je samostatným videem určené pro jiné účely samotného divadélka a přinesu Vám ho v samostatném příspěvku…

 

Děkuji, že sdílíte tento příspěvek mezi své přátele!