Aktuální akční nabídka služeb

Postupné ohlášené uvolňování některých omezení díky probíhající pandemii koronaviru znamená možnost plánovat i další kroky ve Vašem podnikání. Sám vím, jak složité může být v této době získat pozornost klientů. Rozhodl jsem se tak vytvořit akční nabídku pro zlepšení Vaší propagace.

Veškeré níže uvedené služby mají při alespoň nezávazné objednávce do konce května akční slevu 10-20%… Máte-li nějaké další přání/dotaz, pak mne neváhejte kontaktovat. I do některých dalších služeb může sleva zasáhnout!

Základní přehled akční nabídky:

  • představení Vašich služeb nebo rovozoven formou video-spotu Možnost zkušeného průvodce před kamerou! (cena videa dle náročnosti obvykle od 3 500,- Kč) Nejčastější využití pro restaurace, penziony, salony…
  • hrady – zámky a podobné instituce… výroba upoutávek ze života hradu nebo zámku, představení jednotlivých částí expozic (stroje, umělecká díla, atd..), výroba spotů/reportáží z chystaných událostí.. Možnost zkušeného průvodce před kamerou! (cena videa dle náročnosti obvykle od 3 500,- Kč, cena bude stanovena individuálně)
  • města – obce… představení města a obce formou krátké video-prohlídky, spotu,… Výroba upoutávek a reportáží k plánovaným událostem,… Možnost zkušeného průvodce před kamerou! (cena videa dle náročnosti od 3 500,- Kč)
  • Výroba výukových filmů i krátkých EDUkačních spotů, tématických dokumentů atd…. Možnost zkušeného průvodce před kamerou! (cena videa dle náročnosti od 4 500,-Kč)
  • záznam besed, školení, včetně interních školení firem, jednání… možnost zajištění online přenosu online do internetu – nutno specifikovat s předstihem! (dle náročnosti a délky trvání od 4 000,- Kč za první 2 hodiny události, každá další bude upřesněna po doručení informací s ohledem na množství potřebné techniky, kameramanů, asistentů, atd.)
  • Potisk hrnků, možnost návrhu grafického potisku pro hrnek a další případné potisknutelné materiály…

U všech zakázek je dle potřeby možné využít i zkušeného průvodce ve videu – perfektní pro představení Vaší provozovny pokud se sami před objektiv postavit nechcete nebo nemůžete, ale zároveň chcete video příjemně oživit..

Vyjma záznamu besed, školení atd., kde je délka videa více než 15 minut získáte jako BONUS i titulkování pro neslyšící a nedoslýchavé osoby zcela ZDARMA. Titulkování delšího videa bude se slevou!

Pokud je výsledek mé služby/práce určen veřejnosti a dáte mi souhlas se zveřejněním, pak Vám mohu jako další BONUS Vaše video zdarma propagovat na svých sociálních sítích, YouTube, několika webech, včetně informačního serveru Kladrubské Polabí zaměřeného pro okolí chráněné krajinné památkové zóny a současně krajiny pod ochranou UNESCO…

POZOR! Termíny zvažovaných natáčení je nutné rezervovat alespoň nezávazně co nejdříve! Některé události se blokují i rok dopředu! Pokud o termínu natáčení nevím včas, nemůžu pak zaručit zajištění případných kolegů na natáčení Vaší akce! Není takovou vyjímkou, že se na jeden den sejde několik zakázek, které se překrývají a bez včasného zajištění kolegů Vám tak nemohu vyjít vstříct! Děkuji za pochopení i zájem o mé služby!

Máte-li dotaz, kontaktujte mne!