Aktualita “Rudolfa” jen s mobilem

…na začátek asi musím upřesnit, že “Rudolf” je Rudolfův pohár 2018 jakožto sportovní událost, která startuje 19.4.2018. Místem konání je Národní hřebčín Kladruby nad Labem a okolní příroda… Původně jsem chtěl jít jen na malou procházku za nádherného slunečného počasí, ale nakonec se rozhodl vytvořit krátké video na můj zpravodajský a doplňkový web (KladrubskePolabi.cz a doplňkový KladrubskyKun.cz – klikni pro přechod na dané weby)

A proč píšu “jen s mobilem”? Byl jsem se podívat na místa, kde se událost koná a měl s sebou pouze mobilní telefon a na další zkoušku stabilizátor DJI Osmo mobile (pro více info a možnost nákupu stabilizátoru klikni ZDE). Téměř 4km v nohách a procházka na čerstvém vzduchu. To byl dnešní den 18.4.2018… Po tom, co se akumulátor v mobilu dostal asi na 5% “do konce světa”… jsem procházku ukončil a vydal k domovu.

S telefonem na nabíječce jsem se rozhodl opět vyzkoušet aplikaci v mobilu a zpracovat natočené záběry opět bez použití počítače. Celé krátké video jsem tak zpracoval a následně i odeslal na sociální síť přímo s využitím mobilního telefonu. Jako malý důkaz přikládám screen obrazovky mobilu se sestříhaným projektem výsledného videa. Hudební podkres jsem nevyužil z nabídky aplikace, ale použil hudbu, která je určena i ke komerčním účelům zdarma bez nutnosti platit nějaké poplatky.

Samotná aplikace má v PRO placené variantě  širokou nabídku hudebního podkresu, ale nesmí být používán ke komerčním účelům. Jelikož video sdílím nejen na sociálních sítích, ale i oficiálních webech pro mé podnikání tak by bylo obtížné dokazovat že video bylo původně natočené jako soukromé. Proto jsem zvolil variantu externí hudby, kde je toto vyřešené.

 

Výsledné video 18.4.2018 je k náhledu zde: 

 

Screen displeje telefonu se zpracovaným sestřihem můžete vidět pro změnu tady:

 

Další den 19.4.2018 byl v akci opět mobil a výsledek je zde:

 

 

Děkuji, že sdílíte tento příspěvek mezi své přátele…