posta@jaroslavsmekal.cz
+420 603 744 461 (odpoledne)

JaroslavSmekal.cz

20 let v oblasti videa. Natáčení, střih, animace, titulkování, online vysílání, online video k webináři i videokonferenci...

Přečíst více...

Foto & Video atelier

Vlastní prostory pro řešení zakázek nejen v oblasti fotografie, videa a webinářů...

Zjistit více...

Titulkování pro neslyšící a nedoslýchavé osoby

Dlouhé roky titulkování videí pro osoby neslyšící a nedoslýchavé s vlastním týmem...

Zjistit více...

30 let v oblasti fotografie

Přes 30. let působnost v oblasti fotografie a následného tisku. Fotografie interier, exterier, atelier, portrét, reportáže, produktové foto...

Zjistit více...

Mobilní videa

Testování & vzdělávání v oblasti používání mobilních telefonů a příslušenství. Videa ze skutečných událostí natočených i zpracovaných výhradně na mobilním telefonu bez použití počítače,...

Zjistit více...

METEOrologická stanice

Provoz meteorologické stanice s online zveřejněním údajů přímo na webu...

Zjistit více...

Akce

Hledáme historii…

I tento rok bude plný novinek a zajímavostí. Pokud patříte do skupiny osob, skupin, či firem, které se pohybují v níže uvedených oblastech tak možná bude tento rok nečekaným dalším přínosem i pro Vás…

V rámci připravovaného projektu se já i můj tým porozhlížíme po oblastech převážně na téma historie.

Pokud patříte k lidem, spolkům nebo firmám, které se zajímají a veřejnosti přibližují převážně historii, pak právě Vy můžete získat od nás dárek!

A jaká že témata mne i tým v současné chvíli zajímají nejvíce?

  • Jednotlivci a skupiny historického šermu, tance, hudby….
  • Jednotlivci i skupiny pokračující v tradici výroby rozličných druhů výrobků původní technikou (příkladem opletení nádob formou drátování, práce s hrnčířským kruhem, pletení výrobků z proutí a mnohé další postupy výroby dle prastarých postupů…)
  • Firmy s dlouhou tradicí výroby dědící se celé generace (skláři, kováři, sedláři….)
  • Šijete kostýmy dle historie? Pak i Vy mne můžete kontaktovat!
  • Z části uvítám i novodobou nabídku výroby neobvyklých dárků, zajímavostí a dekorací nejen pro volný čas…
  • Speciální nabídka pro hrady a zámky pro letošní sezonu…

 

 

Na video v domácích podnkách nebo profesionálně?Proč nás zajímají právě tato témata?

V rámci připravovaného projektu budou natočena videa formou krátké reportáže (obvykle do 5 min. délky) nebo krátkého dokumentu (obvykle do 15 min. délky) o rozličných oblastech vázající se převážně k historii a tradicím přetrvávajících do dnešní doby. Některé tradiční postupy jsou již téměř zapomenuty a je tak možnost je alespoň v malé části světu připomenout. Je jedno zda jste jednotlivec, skupina, nebo firma s prastarou tradicí! Tato nabídka je určena všem bez rozdílu!

U jednotlivců i skupin seznamující diváky na svých vystoupeních s historií může být vytvořena krátká reportáž nebo dokument o samotné skupině formou základních informací i ukázek ze života jednotlivých skupin včetně zmínky jejich vystoupení apod…

Pokud jste pořadatel nějaké historické události na zámcích, hradech nebo neobvyklých místech, pak mne můžete také kontaktovat a poskytnout několik základních informací!

Veškeré detaily o výrobě reportáže nebo krátkého dokumentu budou řešeny individuálně po seznámení se s daným historickým tématem.

 

Proč neoslovuji sám jednotlivce, skupiny nebo firmy?

Důvod je jednoduchý. Ze zkušenosti vím, že osoby, které mi samy napíší, mají zájem o mou nabídku a samy chtějí smysluplně spolupracovat a získat tak mnoho výhod. Můj připravovaný projekt je náročný na čas i peníze. Chci tak veškeré prostředky investovat jen do projektů, kde vzniká nejen příjemná spolupráce, ale i nová přátelství. Je několik míst, která mne zajímají a rád se tam podívám a následně svoji nabídku tak učiním sám. Většina jednotlivců, nebo skupin má však již zaběhlý styl své propagace a nemusí mít zájem o moji nabídku, nebo se s nimi pak hůře spolupracuje (jen zkušenost). Proto drtivou část chystaného projektu budu raději spolupracovat s lidmi, kteří mne sami kontaktují v reakci na moji reklamu.

 

Co a kolik nás výroba reportáže nebo krátkého dokumentu do chystaného projektu bude stát?

Natáčení, hudební skupina Řemen, 2008

Natáčení, hudební skupina Řemen, 2008

Bude Vás to stát Váš čas. To je ta nejhorší část života, které máme všichni málo… Každý, kdo bude mít zájem o využití mé nabídky bude mít velkou šanci, že právě on (nebo skupiny či firma) bude pro mne v tu chvíli vhodný do připravovaného projektu a tím bude vybrán mezi několik osob, spolků, firem, které získají výrobu krátké reportáže zcela ZDARMA! Na mé náklady tak získá natočení i zpracování krátké reportáže nebo dokumentu, kde výsledné video bude mít k dispozici zcela zdarma pro své propagační účely a zároveň bude video používáno v mých připravovaných projektech, kde tak získáte další reklamu opět zdarma. V současné chvíli probíhá příprava a upřesňování informací pro spuštění internetové televize a jakmile se podaří splnit všechny potřebné body a internet TV tak bude spuštěna, získáte jako BONUS vzácnou možnost být mezi prvními, kteří budou na této internet TV vidět a video o Vás bude vždy k nalezení a přehrání diváky a to zcela zdarma!

 

Video-podpora pro neslyšící a nedoslýchavé osoby, www.TitulkyProNeslysici.cz

Teď Vám prozradím ještě jednu zásadní věc: Má videa se postupně doplňují podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby. Jsem pravděpodobně jediný v republice, kdo svá videa v takovém množství vůbec doplňuje touto opomíjenou podporou! V tuto chvíli je to podpora formou titulkování ve videu jak v českém, tak v případě potřeby i cizím jazyce. Následně bude spuštěna podpora pro neslyšící formou tlumočníka v obraze a v tuto chvíli se pracuje i na ladění podpory pro nevidomé. Tato služba bude později u nově vznikajících videí taktéž k dispozici. Informace o Vás, Vaší skupině nebo firmě se tak dostane i mezi opomíjenou skupinu osob, která i Vaši dovednost dokáže velice ocenit. Toto Vám běžně nikdo nenabídne, natož ještě zdarma v rámci připravovaného projektu! V případě internetové TV tak půjde o první internetovou TV vůbec, která bude zcela automaticky doplňovat i podporu pro tyto úzké skupiny diváků!

 

Fotografie z natáčení reportáže na zámku Kačina. Jaroslav Smékal, www.JaroslavSmekal.cz , www.YouTube.com/JaroslavSmekal, Facebook.com/JaroslavSmekalCZ

Natáčení reportáže, zámek Kačina…

Pokud nebudete vybráni (například pro velký počet zájemců se stejnou nabídkou jako máte Vy), pak nezoufejte. Nic nebude ztraceno! Já si vážím všech, kteří mají zájem o mé služby a je pravděpodobné, že i s Vámi natočím nějaké video, pořad… a to jen za částečné náklady s tím spojené! Zapomeňte na desetitisíce pro desetiminutová videa! Připravovaný projekt se musí rozšiřovat i nadále a některá videa, kde není potřeba náročná technika, budou vyrobena například i za náklady spojené hlavně s nutným ubytováním, dopravou apod., což bývají obvykle nejvyšší položky přesahující často běžnou cenu na výrobu krátké reportáže. Tato varianta by se řešila opět individuálně, aby byla přijatelná pro obě strany. Zároveň takto vznikají i různé nápady a plány do budoucna, které jsou poté dalším přínosem pro obě strany.

 

Reportáž z křestu knihy Mistr opratí Jiří Kocman

Za Váš čas a výrobu reportáže, nebo krátkého dokumentu Vám sice neposkytnu žádné finanční částky, ale naopak Vám nabídnu možnost získat na mé náklady reklamu a povědomí o Vás, Vaší skupině, či firmě, a to nejen v připravovaném projektu, ale  věřím, že brzy i internet TV a to i s podporou pro neslyšící i nedoslýchavé osoby a následně po spuštění služby i s podporou pro nevidomé!

 

Upozorňuji, že tato nabídka je silně omezená a vyberu si pouze jen několik zájemců, kteří získají výrobu AV díla zcela zdarma! Čím dříve se o Vašem zájmu dozvím, tím dříve se bude moci natáčení realizovat a pustit na veřejnost. Neoddalujte proto své rozhodnutí mne kontaktovat, neboť Vás může předběhnout jiná skupina poskytující podobná vystoupení! Na připravovaném projektu se již nějakou dobu pracuje a je nutné v průběhu března mít jasno a začít připravovat i realizovat jednotlivá natáčení!

 

Kontaktuje mne co nejdříve e-mailem na: posta@JaroslavSmekal.cz

Do e-mailu připište něco málo o Vás – Vaše dovednosti k historickému tématu, případně jaké zajímavé a netradiční výrobky tvoříte. Pokud máte webové stránky, Youtube kanál, nebo sdílíte někde své fotografie z Vaší činnosti, tak je připište samozřejmě také, ať mám lepší představu o Vašich výrobcích nebo událostech. Neopomeňte veškeré možné kontakty na sebe, ať už e-mail, telefon, případně FB stránku apod.

 

Děkuji za Váš zájem a těším se na případnou spolupráci!

Jaroslav Smékal

 


 

Speciální nabídka pro hrady a zámky České republiky

Do nové sezony patří nová nabídka. Přibližně 20 let působím v oblasti videa a nejčastějším tématem byly a jsou rozličné reportáže, dokumenty, publicistika. I minulou sezonu jsem navštěvoval zajímavá místa a jedním z nich byl zámek Kačina. Bohatý program celé sezony jsem absolvoval s kamerou a někdy i asistentkou a vzniklo neskutečné množství reportáží z jednotlivých událostí. Díky těmto událostem se mi jednoznačně navýšil počet odběratelů mých videí. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl nastavit pro tento rok akční nabídku navrženou vysloveně pro hrady a zámky České republiky, u kterých se stejným způsobem navýší počet potenciálních návštěvníků.

 

Zámek Kačina

Pořádáte-li na nějakém hradu, či zámku rozličné události a netradiční prohlídky, pak je tato nabídka určena právě Vám! V rámci připravovaného projektu máte možnost zviditelnit události na takovýchto historických místech a využít i síly videa ve spojení s internetem k Vašemu prospěchu. V akční nabídce je připraveno více variant, nicméně pokud Vás přitahuje myšlenka zviditelnit hrad, zámek nebo události v takových prostorách chystané, pak mne neváhejte kontaktovat. Za znatelně zvýhodněných podmínek pro Vás připravím kalkulaci na výrobu reportáže nebo dokumentu o událostech konajících se na Vašem zámku, hradu nebo i souvisejících místech a stavbách spjatých s historií.

 
Kalkulace je vyhotovena zcela zdarma a to na základě Vámi dodaných informací.
Veškerá videa Vašich událostí jsou Vám k dispozici pro Vaši propagaci a samozřejmě elektronická verze videa například na YouTube je doplněna zcela automaticky i podporou pro neslyšící a nedoslýchavé osoby jak je tomu u mne zvykem! Po spuštění internetové TV Vám jako BONUS tato videa budu šířit mezi diváky bez jakýchkoli dalších poplatků a budete mít možnost využít i předem dohodnuté formy reklamy na webu internet TV také zcela zdarma po stanovenou dobu! Takovéto bonusy přesahují cenu výroby reportáže Vaší události! Výroba reportáže nestojí desetitisíce za minutu videa! Nezávazná kalkulace Vás jistě příjemně překvapí!
 

Zámek Kačina- prohlídky

Téměř 20 let pořizuji “videokroniku” měst, obcí i firem což jsou zvýhodněné formy tvorby videa na vybraných událostech dané společnosti nebo instituce. Tuto formu poskytuji i hradům a zámkům jako specialni nabídku služeb se značnou finanční úsporou nebo poskytování nadstandartních služeb ve stejné ceně! Pokud se chcete o speciálních nabídkách pro rok 2018 dozvědět více, pak mne co nejdříve kontaktujte. Pro časovou náročnost nemohu přijmout ani s mými kolegy všechny zájemce o tuto speciální nabídku a pokud zvažujete zvýšení zájmu o Vámi  poskytované služby, pak mne prosím kontaktujte alespoň nezávazně co nejdříve!

 
Rád bych zveřejnil nezávazné ceny i na webu, nicméně každá zakázka má jiné náklady a požadavky a u této varianty akční nabídky se nedá cena stanovit. I použití dronu na letecké záběry může díky potřebným povolením navýšit cenu na několikanásobek běžných částek, proto mne prosím raději kontaktujte a nezávaznou kalkulaci Vám rád připravím přímo na Vámi pořádanou událost zcela zdarma!
 

Kontaktuje mne co nejdříve e-mailem na: posta@JaroslavSmekal.cz

Do e-mailu připište něco málo o Vás. Pokud máte webové stránky, Youtube kanál, nebo sdílíte někde své fotografie z Vaší činnosti, tak je připište samozřejmě také, ať mám lepší představu o Vašich událostech. Neopomeňte veškeré možné kontakty na sebe, ať už e-mail, telefon, případně FB stránku apod.

 

Děkuji za Váš zájem a těším se na případnou spolupráci!

Jaroslav Smékal

Back to Main Page