Nový DVD disk plný koní je v prodeji!

Jeden z vánočních dárků pro milovníky koní je v prodeji již i veřejně! Den starokladrusbkého koně konaný v květnu 2017 na nádvoří Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem je již nabízen i veřejně a to na profesionálně lisovaných DVD médiích s plnobarevným přebalem i potiskem samotného DVD média.

Neuvěřitelných 15 bodů programu plných koní je tak k dispozici na jednom DVD a to dokonce ve vánoční akci! Těchto 15 bodů programu zakoupíte za pouhých 200,- Kč plus 60,- Kč dobírka. Na samostatném webu pro tento prodej máte možnost zakoupit i DVD ve vánoční akci 3+1 ZDARMA!

Proč informuji o prodeji až nyní? DVD média se prodávají přímo v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem a Slatiňany. Jeliož je po sezoně, je nutné najít informaci o DVD na stránkách hřebčína protože pokladna hřebčína je mimo sezonu uzavřena. DVD média je možné objednat na e-mailu průvodců Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem. Je tu však jeden háček. Oficiální web Národního hřebčína má již dlouhé týdny stránku se suvenýry doplněnu informacemi, že se připravuje nová nabídka. Bohužel ani týden před vánočními svátky si žádný ze suvenýrů (včetně mého DVD) na jejich webu nevyberete. Jsou však dotazy zájemců o DVD – kde DVD zakoupit. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl nabídnout dočasně i prodej DVD médií vlastní silou a zřídil tak samostatný web s informacemi, ukázkami a možností nákupu.

DVD médium lze objednat na mém e-mailu, nebo navštivte web www.KladrubskyKun.cz a můžete objednat DVD média i ve zmíněné zajímavé vánoční nabídce 3+1 zdarma!

Více informací naleznete na www.KladrubskyKun.cz

Děkuji za Váš zájem!